MTS-LOGO-POPR-v1

Biuro

ul. Kolista 28 D, 54-152 Wrocław

Nr telefonu

+48 600 190 120

Email

biuro@mtsw.pl

O nas

WYKONAWCA HYDROIZOLACJI

Firma MTSW działa na rynku nieprzerwanie od 2017 roku, a nasze doświadczenie w branży hydroizolacji sięga już kilkunastu lat. 

Jesteśmy Autoryzowanym Wykonawcą firmy CETCO oraz współpracujemy z renomowanymi producentami, takimi jak:
SIKA, IMMERBAU, MAPEI, DE NEEF, WEBAC, SELENA,
IZOHAN, SABA
i inni. 

Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji przeciwwodnych obiektów zarówno nowo powstających, jak i eksploatowanych. Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych i dużych przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. 

Wykonujemy powierzone zadania profesjonalnie i terminowo. Dysponujemy szeroką wiedzą oraz niezawodnymi materiałami hydroizolacyjnymi, co przekłada się na potwierdzoną skuteczność naszych prac.

DYSTRYBUTOR MATERIAŁÓW HYDROIZOLACYJNYCH

Specjalistyczny Sklep z Hydroizolacjami MTSW znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Kolistej 28 D.
Nasze miejsce powstało w celu ułatwienia Twojej pracy przy realizacji obiektu w zakresie izolacji przeciw wodnych.
W jaki sposób?
Nie tracisz czasu na oddzielne zamówienia u kilku dystrybutorów. U nas znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Co więcej, możesz mieć pewność, że oferowane przez nas produkty są niezawodne i najwyższej jakości, ponieważ sami z nich korzystamy. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży doskonale wiemy jakie problemy napotyka się przy wykonywaniu hydroizolacji, na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji oraz jakie rozwiązania zastosować.

Zajmiemy się Tobą kompleksowo – wysłuchamy, doradzimy, dostarczymy materiały i wykonamy. Gwarantujemy profesjonalne podejście.

Asortyment sklepu znajdziesz w zakładce PRODUKTY

BUDUJ. USZCZELNIANIE ZOSTAW NAM

Szukasz rzetelnego wykonawcy hydroizolacji? Potrzebujesz sprawdzonych i dobrej jakości produktów hydroizolacyjnych?

0 +
Zrealizowanych projektów
0 m2
Zainstalowanych hydroizolacji
0
Niezależne gwarancje / projekt
0 +
Lat na rynku
MTSW HYDROIZOLACJE

Rozpoczynając współpracę z naszą firmą, możesz być pewien, że zapomnisz o przeciekach. Nie akceptujemy chodzenia na skróty. Powierzone nam zadania wykonujemy z należytą starannością, przy użyciu produktów najwyższej jakości. Dowodem na to jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.
Wszystkie materiały dostępne w naszym sklepie są przez nas sprawdzone i przetestowane.

NIE UTOŃ W PROBLEMACH - ZAIZOLUJ RAZ A PORZĄDNIE!

Nasi Klienci

Naszymi klientami są firmy zajmujące się budownictwem ogólnym, kubaturowym, przemysłowym, hydrotechnicznym. Są to inwestorzy, generalni wykonawcy a także podwykonawcy. Dodatkowo współpracujemy z biurami projektowymi w zakresie doradztwa technicznego.
Our Blog

Latest Blog & Articles

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Zapraszamy

Jeśli szukasz firmy będącej w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom – ZADZWOŃ / NAPISZ – znajdziemy rozwiązanie, uszczelnimy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.